jesienna edycja kursu podstaw AutoCADa

„Szkoła AutoCADa”

Zdobądź praktyczną wiedzę i zacznij kreślić profesjonalne projekty w AutoCADzie.

DLA KOGO JEST KURS

Zobacz, czy „Szkoła AutoCADa” jest dla Ciebie!

Chcesz zajmować się architekturą krajobrazu lub wnętrz, ale brakuje Ci umiejętności technicznych?

Potrzebujesz narzędzia, które pozwoli Ci tworzyć profesjonalne projekty wykonawcze?

Nigdy wcześniej nie używałaś zaawansowanych programów graficznych i boisz się, że sobie nie poradzisz?

Szkoda Ci czasu na samodzielne przerabianie materiałów i mozolną naukę metodą prób i błędów?

Zależy Ci na tym, aby jak najszybciej zacząć wykorzystywać nabyte umiejętności w praktyce?

Poznaj narzędzia i metody kreślenia, które pozwolą Ci samodzielnie tworzyć projekty w maksymalnie prosty sposób. Zaoszczędź czas, ucząc się pod okiem osoby, która pracuję w AutoCADzie już 15 lat.

Czego się dowiesz

Po ukończeniu tego kursu, będziesz samodzielnie:

Narzędzia

Tworzyć proste i złożone elementy projektu ogrodów oraz wnętrz. Dobierać odpowiednie szerokości i rodzaje linii.

Mapy

Dodawać podkłady map w formacie pdf, jpeg i kolejno je skalować do wybranej skali. Nauczysz się dodawać również inne pliki w formacie dwg jako podkłady.

Warstwy

Skutecznie pracować na warstwach, aby przyspieszyć pracę z rysunkiem na różnych jego etapach.

Tekst i wymiarowanie

Wprowadzać spersonalizowane style tekstów i wymiarowania zgodne z Twoimi preferencjami graficznymi.

Bloki

Projektować indywidualne symbole roślinności i wyposarzenia wnętrz. Zaczniesz budować własną bibliotekę bloków, co sprawi że Twoja praca kreślarska bedzie szybsza.

Kreskowanie

Dobierać rodzaje kreskowania i wypełnienia w taki sposób, aby rysunek był estetyczny.

Uchwyty

Modyfikować obiekty za pomocą uchwytów. Praca kreślarska bedzie szybsza i przyjemniejsza.

Wydruk

Przygotowywać rysunki do druku na papierze w wybranej skali. Pokaże Ci jak ustawiać niestandardowe wymiary papieru np. wydłużone A3.

Ale to nie wszystko!

Nauczysz się liczyć powierzchnię.

Policzysz obiekty na projekcie np. roślinność, ilość krzeseł.

Nauczysz się tworzyć tabele z zestawieniem roślin i tabelką informacyją do rysunku.

Nauczysz się skalować obiekty rysunkowe, jpegi,pdfy.

Przygotujesz projekt w formacie pdf.

Ustawisz papier do wydruku w wybranej skali.

Plus tematy, które wynikną z potrzeb grupy.

dlaczego warto

Już za miesiąc możesz samodzielnie kreślić projekty w AutoCADzie!

Program „Szkoły AutoCADa” został stworzony z myślą o osobach, które chcą pogodzić swój rozwój i zdobywanie nowych kompetencji z życiem rodzinnym i zawodowym. Moim celem jest przygotować Cię do wykorzystania AutoCADa w codziennej pracy projektowej.

spotkania 2 razy w tygodniu

Odstęp między spotkaniami daje możliwość przećwiczenia omówionych narzędzi, utrwalenia poznanych komend oraz przygotowania pytań na następne zajęcia.

forma warsztatów

W trakcie kursu kreślimy krok po kroku konkretny projekt. Dzięki temu uczysz się jak efektywnie wykorzystać AutoCADa na każdym etapie powstawania projektu.

kameralne grupy

Praca na kursie odbywa się w maksymalnie 15-osobowych grupach. Dzięki temu mam czas, aby podejść do każdej osoby indywidualnie i pomóc jej w razie problemów.

podział tematyczny

Grupy kursowe podzielone są według specjalizacji uczestników. Nie musisz się obawiać, że będziesz pracować nad nieprzydatnym dla siebie projektem.

Inni już zainwestowali

opinie

 

 

Cenię Ewelinę za profesjonalizm, zaangażowanie i ciepłą, przyjazną atmosferę. Zawartość kursu była dopasowana do moich potrzeb i umiejętności. Uczyłam się dokładnie tego, czego potrzebowałam się nauczyć, bez zbędnych treści. Jeśli miałam dodatkowe pytania czy trudności, Ewelina je wszystkie cierpliwie wyjaśniała i zamieszczała dodatkowe materiały. Lekcje z Eweliną sprawiały mi olbrzymią frajdę – serio!

Jeszcze przed zakończeniem kursu mogłam wdrożyć świeżo zdobytą wiedzę w czyn, projektując kuchnię na wymiar. Wykonałam o wiele bardziej profesjonalne i atrakcyjne wizualnie rysunki.

Polecam bez wahania, sama z chęcią kiedyś wrócę po dodatkową porcję wiedzy lub na konsultacje

Ewelina

homestagerka, projektantka wnętrz

Dzięki szkoleniu nie boję się wejść w ustawienia warstw, bo wiem gdzie co i jak. Już przećwiczone na jednym malutkim projekcie. Lepszej nauczycielki nie znajdziecie.

Po lekcjach z Eweliną będziecie śmigać w AutoCadzie.

Prosty język przy trudnej tematyce. Spokój i opanowanie. Brak pośpiechu.

Joanna

arch. krajobrazu

Ewelina świetnie przygotowała się do naszej lekcji. Zrobiło to na mnie ogromne wrażenie. Poza tym nie patrzyła na zegarek, chciała dać mi 100 % materiału który dla mnie przygotowała.

Nie zastanawiajcie się ani minuty dłużej. Ewelina to kompetentna i dobrze zorganizowana osoba. Na pewno odniesiecie mnóstwo praktycznych umiejętności z jej zajęć. Kiedy czegoś nie zrozumiałam, cierpliwie mi powtarzała, odpowiadała na pytania które nie nawiązywały stricte do lekcji. Cudowna osoba. Polecam.

Dorota Kis

arch. krajobrazu , @zielony.architekt

Byłam na etapie szukania pracy w pracowni u kogoś i wszystkie ogłoszenia zawierały punkt: znajomość autocada, a ja nie znałam tego programu, chciałam otworzyć sobie drzwi do rekrutacji. Dodatkowo postawiłam na swój rozwój i chciałam uzyskać nowe, przydatne umiejętności.

Nie miałam wątpliwości przed przystąpieniem do kursu, ale nasze spotkanie przed kursem, sprawiło, że poczułam się bardziej „jak w domu”.

Szczególnie zapadła mi w pamięć otwartość na kursantów, podejście do osób. To, że dawałaś swój czas w ograniczonych, ale fleksi ramach. Że byłaś dostępna dla nas w czasie kursu prawie non stop, odpowiadałaś na nasze potrzeby.

Komu polecam kurs? Każdemu kto potrzebuje wsparcia w nauce cada. Ponieważ dostaje się tu naprawdę garść tego co ważne dla zawodu architekta krajobrazu. Jestem wege, ale się mówi, że samo mięcho było na kursie, także potwierdzam, że tu też było samo mięcho.

Paulina Gralewska

arch. krajobrazu , uczestniczka grupowego szkolenia z podstaw Autocada dla architektów krajobrazu

Byłam na  poziomie zero, dosłownie. Nie miałam w ogóle do czynienia z AutoCADem. Dzisiaj juz śmigam i uwielbiam ten program. Profilowanie kursu pod architekturę krajobrazu to był strzał w dziesiątkę. Kurs był przemyślany, pod kątem tego czego powinnam uczyć się po koleji, każdy kolejny etap był naturalny. I spokój Eweliny-bezcenny.

Dana

architekt krajobrazu, uczestniczka grupowego szkolenia z podstaw Autocada dla architektów krajobrazu

Kurs przygotowany jest bardzo profesjonalnie i w taki sposób, aby nawet osoba niemająca zielonego pojęcia o programie była w stanie opanować wszystkie niezbędne zagadnienia przy tworzeniu konkretnego projektu.

Na indywidualnym kursie od podstaw otrzymałam znacznie więcej niż oczekiwałam a teraz jestem w stanie stworzyć rysunek techniczny od pierwszej linii do ustawień wydruku.

Ewelina kładzie duży nacisk na estetykę, porządek kreślenia i pilnowanie warstw dzięki temu nauczyłam się świadomie planować poszczególne etapy rysunku, który łatwo korygować i przekształcać w dowolnym momencie.

Nową umiejętność wykorzystam do poszukiwania pracy, którą będę wykonywać z przyjemnością.

Anna Wyrzucka

Inżynierka, , kier. Inżynieria środowiska

START KURSU 27 września 2022 r.

Pierwsze szkolenie na żywo 4 października.

Co otrzymasz w ramach kursu?

Wspólna praca! W kameralnej grupie max. 15 osób!

To główne założenie tego kursu, pracujemy w formie warsztatowej. Przez cały okres trwania kursu masz moje wsparcie, a także wsparcie innych uczestników.

8 SZKOLEŃ NA ŻYWO

Dwa razy w tygodniu spotykamy się na
2-godzinnym szkoleniu, on-line na Meet.

NAGRANIA

Każde ze szkoleń będzie nagrane i otrzymasz do nich dostęp.

SESJA QA

Dodatkowa sesja live pytań i odpowiedzi, po zakończeniu kursu. Masz możliwość rozwiązać problemy napotkane podczas samodzielnej pracy.

GRUPA NA FB

Zamknięta grupa dla uczestniczek i uczestników kursu. Możesz dzielić się doświadczeniami, ale również uzyskać wsparcie moje lub innych osób.

DODATKOWE MATERIAŁY

Ściąga do AutoCada skróty klawiaturowe oraz ściąga z listą skal wygruku-materiały pdf przygotowane pod kątem projektowania ogrodów i wnętrz

+ dodatkowe w trakcie trwania kursu w zależności od potrzeb grupy.

Ile to kosztuje?

*Inne dostępne formy płatności:

Cztery raty

1 rata wpisowe 635 zł 
Kolejne 3 raty 445 zł płatne co miesiąc.

*Napisz wiadomość na kontakt@paniodautocada.pl jeśli masz dodatkowe pytania.

Zapisy zamykam za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

TYLKO DLA PIERWSZYCH 10 OSÓB:

60 MIN. INDYWIDUALNEJ KONSULTACJI

skorzystaj z niej w trakcie lub po kursie, maksymalnie do 30.11.2022 r.

Zobacz rysunki innych kursantów

Co zyskujesz?

Gotowość do pracy

Moim zadaniem jest przekazać Ci potrzebną i praktyczną wiedzę. Po kursie będziesz w stanie samodzielnie kreślić projekty wykonawcze projektów.

Czas i spokój

Nie tracisz czasu na samodzielne przerabianie materiałów i szukanie rozwiązań. Dzięki spotkaniom na żywo mogę szybko Ci pomóc i bez przeszkód będziesz płynnie kontynuować naukę.

Przewagę na starcie

Na kursie dzielę się z Tobą swoimi tipami i hackami odnośnie pracy w AutoCADzie. Nie chcę tylko przekazać Ci wiedzy, ale sprawić, by Twoja praca w programie była przyjemna i łatwa (no i oczywiście przynosiła efekty).

Praktyczne materiały

W ramach kursu otrzymasz ode mnie dodatkowe materiały opracowane specjalnie dla Twojej grupy kursowej. Ich treść i zawartość będą dopasowane do branży, w której działasz.

Satysfakcję z nauki

Na kursie będziemy kreślić projekt zgodny z Twoimi zainteresowaniami i potrzebami. Dobrze wiem, że nic nie potrafi zepsuć przyjemności z nauki tak bardzo jak niedostosowane do nas ćwiczenia.

Szersze perspektywy

Praca w grupach to możliwość zderzenia się z większą ilością problemów i trudności. Na kursie rozwiązuję je wszystkie, dzięki czemu kończysz go przygotowana na różne niecodzienne sytuacje.

Harmonogram spotkań

Spotkanie organizacyjno-zapoznawcze

Spotykamy się 27 września na Meet w godzinach przedpołudniowych. Spotkanie będzie nagrane.

Nagrania wprowadzające

W czwartek 29 września otrzymasz nagrania do samodzielnej pracy, w których omawiam interfejs programu i jego pierwsze ustawienia. Jest to integralna częśc całego kursu.

Spotkania na żywo

W każdy wtorek i czwartek spotykamy się online na Meet na szkoleniu. Pierwsza grupa g.9:00-11:00, druga grupa 12:00-14:00. Spotkania będą nagrywane.

Sesja QA pytań i odpowiedzi

W ramach kursu będzie zorganizowana sesja pytań i odpowiedzi. Planowane sesje po zakończonych spotkaniach szkoleniowych 8 i 22 listopada. Druga sesja 22-ego zorganizowana w zależności od potrzeb grupy.

 

WRZESIEŃ – start  i wprowadzenie do kursu.

PAŹDZIERNIK – intensywna praktyka na 8 spotkaniach warsztatowych.

LISTOPAD – moje wsparcie i opieka na sesjach QA.

 

Ewelina Kubanek

KIM JESTEM?

Nazywam się Ewelina Kubanek. Uczę architektów wnętrz, krajobrazu i architektów budownictwa jak kreślić w Autocadzie, by w maksymalny prosty sposób tworzyć dokumentacje techniczne, bo wierzę że to narzędzie które można pokochać i nie oznacza to wcale poświęcenia temu całego czasu.

Wspieram architektów w technicznym opracowywaniu dokumentacji projektowej, osobom, które zmieniają pracę zdobyć nowe umiejętności; studentom kierunków technicznych rozpocząć projektowanie w technice cad. Prowadzę szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie obsługi programu AutoCAD. Współpracuje z biurami projektowymi wspierając ich zaplecze kreślarskie.

 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Kliknij i rozwiń pytanie, aby zobaczyć odpowiedź.

Kiedy rozpoczyna się kurs i jak długo trwa?

Start kursu 27 września 2022 r. Spotkania na żywo będą organizowane we wtorki i czwartki, pierwsze spotkanie na żywo 4.10.2022 r. Spotkania trwają 2 godziny. W sumie 8 spotkań szkoleniowych. Planowane zakończenie kursu 27.10.2022 r.

Na jakiej wersji programu będę pracować?

Szkolenia będą przygotowywane na wersji AutoCAD LT 2023 lub 2022. Jeśli dysponujesz niższą wersją programu to uważam, że możesz wziąźć udział w kursie. Omawiamy zagadnienia, które nie będą wpływać na to jaką wersję programu posiadasz.

W tym kursie nie pracujemy w przestrzeni 3D.

Czy muszę mieć program AutoCAD?

Najlepsze efekty uzyskasz, jeśli będziesz na bieżąco pracować nad ćwiczeniem projektowym. Na szkoleniach na żywo masz możliwość wspólnie ze mną kreślić na swoim komputerze oraz powtarzać omawiany materiał podczas indywidualnej pracy miedzy spotkaniami. Ta forma nauki da Ci najlepsze rezultaty.

Będziesz mieć dostęp do nagrań, więc kurs możesz przejść także w dowolnym momencie.

Jeśli nie masz teraz dostępu do programu sprawdź następne pytanie.

Czy w ramach kursu otrzymam program AutoCAD LT?

Nie. Nie oferuję programu w ramach kursu.

A tu podpowiem co możesz zrobić:

WERSJA BEZPŁATNA, 30/60 dni :

AutoCAD LT i AutoCAD są dostępne bezpłatnie w wersji trial na 30 dni każdy. Strona producenta www.autodesk.pl Masz do dyspozycji dwa programy, które możesz testować kolejno. Dzień przed naszym szkoleniem pobierz i zainstaluj program AutoCAD LT, kolejno po 30 dniach kontynuuj naukę na wersji AutoCAD (pobierz i zainstaluj kolejny program)

Jeśli potrzebujesz wsparcia w tej kwesti możesz do mnie napisać na kontakt@paniodautocada.pl

Co potrzebuję mieć aby przejść kurs?

Potrzebujesz mieć czas na spotkania na żywo i zaangażowanie w samodzielną pracę dla najlepszych rezultatów.

Materiały szkoleniowe tj. podkłady map, rysunek ćwiczeniowy i inne, otrzymasz przed rozpoczęciem szkolenia oraz w jego trakcie.

Czy kurs uwzględnia indywidualne konsultacje ze mną?

Tak. TYLKO w dniach przedsprzedaży do 16 września kupując dostęp do kursu otrzymujesz bonusowe 60 minut indywidualnej konsultacji ze mną. Konsultację możesz odbyć w trakcie trwania kursu lub max. do 30.11.2022 r.

Czy jest możliwość płatności w ratach?

Tak, płatność w dwóch częściach, każda po 1085 zł

Jeśli potrzebujesz rozłożyć płatność na większą ilość rat, proszę o wiadomość na kontakt@paniodautocada.pl

Zobowiązujesz się do płatności w ratach i w odpowiednim czasie poinformuję Cię mailowo o zbliżającej się płatności.

Jaką formę ma kurs?

Kurs ma formę szkoleniowo-warsztatową.

Dwa razy w tygodniu spotykamy się na żywo na szkoleniu dedykowanemu konkretnym narzędziom. Po szkoleniu masz możliwość zadawania pytań dotyczących omawianego materiału.

W trakcie trwania kursu masz również dostęp do grupy na fb w której będę prowadzić dyżury w wybrane dni i odpowiadać na dodatkowe pytania.

W jaki sposób otrzymam dostęp do kursu?

Wszystkiem niezbędne informacje otrzymasz mailowo na kilka dni przed rozpoczęciem kursu.

Spotkania na żywo będą odbywały sie przez bezpłatną aplikacje Zoom lub Meet.

Nagrania i inne materiały kursowe będą dostępne na platformie.

Przed rozpoczęciem kursu zaproszę cię na spotkanie zapoznawczo-organizacyjne, na którym opowiem o przebiegu kursu. Będziesz mieć możliwość zadania dodatkowych pytań doyczących organizacji.

Czy otrzymam fakturę?

Tak. Pamiętaj tylko, żeby podać dane firmy przy zakupie kursu-NIP. Zakup kursu możesz wpisać w koszty, dzięki temu będzie on dla Ciebie dużo tańszy.