Zapraszam Cię na bezpłatną konsultację

Potrzebujesz AutoCADowego wsparcia?

W swobodnej atmosferze porozmawiamy na wybrany przez Ciebie temat dotyczący kreślenia i poznamy się lepiej. 

O CZYM MOŻEMY POROZMAWIAĆ?

Chcesz nauczyć się kreślić od podstaw dokumentacje w technice cad – dowiem się, jakie są Twoje potrzeby i na ich podstawie pomogę Ci wybrać najlepszą dla Ciebie ścieżkę zdobywania wiedzy.

Jesteś architektem z branży budowlanej, architektem krajobrazu lub wnętrz i już kreślisz w cadzie- otrzymasz wskazówki jak usprawnić swój warsztat oraz odpowiem na Twoje pytania dotyczące pracy w programie.

Chcesz współpracować ze mną przy swoich projektach – omówimy możliwości i warunki współpracy. Dowiesz się jak pracuję i jakich materiałów potrzebuję, aby wykonać projekt.

Spotkanie nie zobowiązuję do dalszej współpracy. Nie możesz znaleźc dla siebie terminu, napisz do mnie na kontakt@paniodautocada.pl 

maj 2024
pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

CZY TO DZIAŁA?

Przeczytaj opinie moich kursantek.

Wyczuwalna autentyczność i profesjonalizm w podejściu do szkolenia kursantów. Odpowiedź na każde pytanie. Umiejętność przekazywania wiedzy. Dokładność. Mimo dużej wiedzy duża skromność i życzliwość Eweliny w podejściu do adeptów. Precyzyjne przekazywanie wiedzy. Bardzo dobra organizacja zajęć. Otwartość na zagadnienia omawiane na kursie. Idealne dopasowanie kursu do indywidualnych potrzeb. Miła atmosfera.

Małgorzata Salwowska

pracownik administracji
publicznej – gospodarka przestrzenna

Ewelina świetnie przygotowała się do naszej lekcji. Zrobiło to na mnie ogromne wrażenie. Poza tym nie patrzyła na zegarek ale chciała dać mi 100 % materiału który dla mnie przygotowała.

Nie zastanawiajcie się ani minuty dłużej. Ewelina to kompetentna i dobrze zorganizowana osoba. Na pewno odniesiecie mnóstwo praktycznych umiejętności z jej zajęć. Kiedy czegoś nie zrozumiałam, cierpliwie mi powtarzała, odpowiadała na pytania które nie nawiązywały stricte do lekcji. Cudowna osoba. Polecam.

Dorota Kis

architekt krajobrazu
Instagram – @zielony.architekt
Strona www

„Ewelina jest bardzo pozytywną osobą, posiada dużą wiedzę związaną z AutoCADem oraz wielki dar tłumaczenia, bo wszystko nagle stawało się proste!”

Bardzo polecam kurs z Eweliną.
W jasny i prosty sposób wszystko tłumaczy. Wiedza przyswajana w ekspresowym tempie. Świetna atmosfera. Lekcje odbywały się zdalnie i okazało się to bardzo wygodne. Zaoszczędziłem czas i pieniądze.

Rafał

Przedsiębiorca, własciciel firmy 

Dzięki warsztatom z AutoCADa dowiedziałam/łem się…

Jak schludnie wykonywać rysunek. Jak sprawnie korzystać z programu AutoCad. Jak poprawnie pracować na warstwach. Przydatnych funkcji, które ułatwiają i przyspieszają pracę z AutoCADem.

Studenci budownictwa

Uniwersytet Technologiczno Przyrodniczy w Bydgoszczy

Teraz moje rysunki w cadzie wyglądają zupełnie inaczej.Jest w nich porządek, warstwy, które pilnuję.Naprawdę nie spodziewałem się, że po warsztatach będę tak świadomy tego programu. Nie mogę już się doczekać kolejnych!

Mateusz

Student budownictwa, Uniwersytet Technologiczno Przyrodniczy w Bydgoszczy

Najbardziej podobało mi się…

Cierpliwość prowadzącej i rozwiązywanie wszystkich, nawet najprostszych problemów. Kiedy ktoś czegoś nie wiedział, dokładne powtórzenie danej czynności na rzutniku. Atmosfera oraz to, że nic nie było niemożliwe! Wszystko było wytłumaczone, co sprawiało mi problem.

Studenci budownictwa

Uniwersytet Technologiczno Przyrodniczy w Bydgoszczy

asystentka architekta

Z kim będziesz się uczyć?

Nazywam się Ewelina Kubanek. Kreślę i uczę kreślić w AutoCADzie.

Jestem edukatorką i soloprenerką. Prowadzę kursy indywidualne i szkolenia grupowe z podstaw AutoCADa.

Architektów wnętrz i krajobrazu wspieram w nauce technicznego opracowywania dokumentacji budowlanej. Osobom, które chcą zmienić pracę, pomagam zdobyć nowe kwalifikacje. Studentom kierunków technicznych ułatwiam rozpoczęcie projektowania w technice CAD.

Z wykształcenia jestem architektem, ukończyłam Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy(obecnie Politechnika Bydgoska) na kierunku architektura i urbanistyka. Obecnie oprócz działań edukacyjnych, współpracuje przy sporządzaniu miejscowych planów zagospodarowania terenu.