Rekomendacje

Byłam na etapie szukania pracy w pracowni u kogoś i wszystkie ogłoszenia zawierały punkt: znajomość autocada, a ja nie znałam tego programu, chciałam otworzyć sobie drzwi do rekrutacji. Dodatkowo postawiłam na swój rozwój i chciałam uzyskać nowe, przydatne umiejętności.

Nie miałam wątpliwości przed przystąpieniem do kursu, ale nasze spotkanie przed kursem, sprawiło, że poczułam się bardziej „jak w domu”.

Szczególnie zapadła mi w pamięć otwartość na kursantów, podejście do osób. To, że dawałaś swój czas w ograniczonych, ale fleksi ramach. Że byłaś dostępna dla nas w czasie kursu prawie non stop, odpowiadałaś na nasze potrzeby.

Komu polecam kurs? Każdemu kto potrzebuje wsparcia w nauce cada. Ponieważ dostaje się tu naprawdę garść tego co ważne dla zawodu architekta krajobrazu. Jestem wege, ale się mówi, że samo mięcho było na kursie, także potwierdzam, że tu też było samo mięcho.

Pinia. Architektura krajobrazu.

Paulina Gralewska, architekt krajobrazu —> USŁUGA: uczestniczka grupowego szkolenia z podstaw Autocada dla architektów krajobrazu

Byłam na poziome zero, dosłownie. Nie miałam w ogóle do czynienia z AutoCADem. Dzisiaj już śmigam i uwielbiam ten program 🙂 Nie miałam wątpliwości przed dołączeniem do kursu, bo profilowanie kursu pod architekturę krajobrazu to był strzał w dziesiątke.

Kurs był przemyślany, pod kątem tego czego powinnam uczyć się po kolei, każdy kolejny etap był naturalny. I spokój Eweliny – bezcenny 🙂 Teraz już wykonuje rysunki w cadzie. 

Komu polecam kurs? generalnie każdemu kto tego potrzebuje – uważam, że to jest super pomysł takie przygotowanie kursu pod konkretne potrzeby.

Dana, architekt krajobrazu —> USŁUGA: uczestniczka grupowego szkolenia z podstaw Autocada dla architektów krajobrazu

Ewelina świetnie przygotowała się do naszej lekcji. Zrobiło to na mnie ogromne wrażenie. Poza tym nie patrzyła na zegarek, chciała dać mi 100 % materiału który dla mnie przygotowała.

Nie zastanawiajcie się ani minuty dłużej. Ewelina to kompetentna i dobrze zorganizowana osoba. Na pewno odniesiecie mnóstwo praktycznych umiejętności z jej zajęć.

Kiedy czegoś nie zrozumiałam, cierpliwie mi powtarzała, odpowiadała na pytania które nie nawiązywały stricte do lekcji. Cudowna osoba. Polecam.

Dorota Kis, architekt krajobrazu @zielony.architekt —> USŁUGA: Uczestniczka szkoleń w pakiecie godzinnym, indywidualny projekt szablonu projektowego.

Cenię Ewelinę za profesjonalizm, zaangażowanie i ciepłą, przyjazną atmosferę. Zawartość kursu była dopasowana do moich potrzeb i umiejętności. Uczyłam się dokładnie tego, czego potrzebowałam się nauczyć, bez zbędnych treści. Jeśli miałam dodatkowe pytania czy trudności, Ewelina je wszystkie cierpliwie wyjaśniała i zamieszczała dodatkowe materiały. Lekcje z Eweliną sprawiały mi olbrzymią frajdę – serio!

Jeszcze przed zakończeniem kursu mogłam wdrożyć świeżo zdobytą wiedzę w czyn, projektując kuchnię na wymiar. Wykonałam o wiele bardziej profesjonalne i atrakcyjne wizualnie rysunki.

Polecam bez wahania, sama z chęcią kiedyś wrócę po dodatkową porcję wiedzy lub na konsultacje

Ewelina, homestagerka, projektantka wnętrz —> USŁUGA: Uczestniczka indywidualnego szkolenia z podstaw Autocada dla architektów wnętrz.

Dzięki szkoleniu nie boję się wejść w ustawienia warstw, bo wiem gdzie co i jak. Już przećwiczone na jednym malutkim projekcie. Lepszej nauczycielki nie znajdziecie.

Po lekcjach z Eweliną będziecie śmigać w AutoCadzie.

Prosty język przy trudnej tematyce. Spokój i opanowanie. Brak pośpiechu.

Joanna, architekt krajobrazu—> USŁUGA: Uczestniczka szkolenia DZIEŃ Z AUTOCADEM w pakiecie godzinnym.

Kurs przygotowany jest bardzo profesjonalnie i w taki sposób, aby nawet osoba niemająca zielonego pojęcia o programie była w stanie opanować wszystkie niezbędne zagadnienia przy tworzeniu konkretnego projektu.

Na indywidualnym kursie od podstaw otrzymałam znacznie więcej niż oczekiwałam a teraz jestem w stanie stworzyć rysunek techniczny od pierwszej linii do ustawień wydruku.

Ewelina kładzie duży nacisk na estetykę, porządek kreślenia i pilnowanie warstw dzięki temu nauczyłam się świadomie planować poszczególne etapy rysunku, który łatwo korygować i przekształcać w dowolnym momencie.

Nową umiejętność wykorzystam do poszukiwania pracy, którą będę wykonywać z przyjemnością.

Anna Wyrzucka, Inżynieria środowiska —> USŁUGA: Uczestniczka indywidualnego szkolenia z podstaw Autocada.

W pracy posługuję się Autocadem i chciałam sobie uporządkować wiedzę jaką posiadam w tym programie, rozwinąć się w tych rzeczach, z którymi miałam problem. Miałam wątpliwości finansowe, przekonało mnie jednak spotkanie darmowe z Pania Eweliną. Na spotkaniach czułam się wysłuchana i otrzymałam wsparcie. 

Ewa Adamus, Projektantka systemów wykrywania i gaszenia iskier —> USŁUGA: uczestniczka szkolenia DZIEŃ Z AUTOCADEM w pakiecie godzinnym.

Wyczuwalna autentyczność i profesjonalizm w podejściu do szkolenia kursantów. Odpowiedź na każde pytanie. Umiejętność przekazywania wiedzy. Dokładność.

Mimo dużej wiedzy duża skromność i życzliwość Eweliny w podejściu do adeptów. Precyzyjne przekazywanie wiedzy. Bardzo dobra organizacja zajęć. Otwartość na zagadnienia omawiane na kursie. Idealne dopasowanie kursu do indywidualnych potrzeb. Miła atmosfera.

Małgorzata Salwowska, pracownik administracji publicznej – gospodarka przestrzenna —> USŁUGA: uczestniczka indywidualnego szkolenia z podstaw Autocada

architektura krajobrazu kurs

Bezpłatna 20 minutowa konsultacja

Pomagam w tworzeniu technicznych dokumentacji projektowych w technice 2D. Jeśli potrzebujesz czegokolwiek związanego z AutoCADem, wiesz gdzie uderzyć.

Na początek możesz umówić się na bezpłatną konsultację.

Przeprowadze audyt Twojego rysunku, odpowiem na pytania dotyczące współpracy, kursów, dam wskazówki do wdrożenia od razu.