Cześć,

nazywam się Ewelina Kubanek, jestem edukatorką programu AutoCAD.

Pomagam kobietom w tworzeniu technicznych

dokumentacji projektowych.

Uczę kobiety jak kreślić projekty wnętrz, rzuty, przekroje archtektoniczno-budowlane i plany zagospodarowania, aby mogły zdobyć nową pracę lub zacząć samodzielnie rysować projekty dla klientów.

 

Obalam przekonania: „to program dla wybrańców a nie dla ludzi”, „na pewno nie ogarnę tego programu bo jest bardzo techniczny i trudny w obsłudze”, bo wiem jak w prosty sposób nauczyć cię kreślić w AutoCADzie, bo kiedyś byłam w tym samym miejscu co Ty.

Dlaczego o tym piszę?

 

Wiem że początki kreślenia w AutoCADzie są trudne i ciągłe poszukiwania informacji „jak narysować…”, „jak drukować w skali…”, „ jak ustawić…”, „jak pracować na warstwach…” jest po prostu irytujące i zabiera dużo czasu w szczególności gdy wszystkiego uczysz się samodzielnie.

Możesz czuć frustrację że tracisz czas na mało istotne szczegóły, a w rezultacie utkniesz w jakimś momencie i nie będziesz wiedziała co dalej. Pojawia się rezygnacja.

Wstyd, boisz się zacząć bo to „bardzo techniczny program” i myślisz że nie ogarniesz zawiłości.

Techniczny interfejs programu może sprawiać wrażenie, że trudno jest ogarnąć podstawowe narzędzia rysunkowe.

asystentka architekta

Pomogę Tobie przejść tą drogę 3x szybciej niż ja ją musiałam przejść!

Nie zapomnę, jak blisko 15 lat temu czułam się tak jak to opisałam. Wielokrotnie próbowałam kreślenia, godziny poszukiwań filmów instruktażowych ( a tych na tamte czasy była znikoma ilość) i przerobionych ćwiczeń z książki, bez wsparcia kogoś kto by mi pokazał to sprawniej i szybciej.

Brak umiejętności obsługi tego programu zabiera Tobie szanse na:

  • satysfakcię z zdobytych nowych umiejetności zawodowych,

  • przekwalifikowanie się lub zmianę pracy, w której będziesz więcej zarabiała,

  • samodzielność kreślenia dokumentacji projektowej, bo będziesz musiała zlecać ją innej osobie i w konsekwencji zapłacić za usługę kreślarską,

  • przedstawienie swojego dokładnego pomysłu inwestorowi np. projektu kolorystyki elewacji z kosztorysem zużytego materiału jeśli pracujesz w branży budowlanej,

  • zdobycie dodatkowej pracy, jeśli jesteś mamą lub studentką,

  • zaliczenie projektu w terminie, bo jesteś studentką kierunku technicznego i wymagane jest oddanie zadania semestralnego w formie elektronicznej.

To jest w zasięgu twojej ręki!

Zrób pierwszy krok i sprawdź jak mogę ci pomóc.

Bezpłatne treści

Szkolenia indywidualne

i grupowe

Współpraca

Prowadzę blog w którym opisuje wskazówki jak rozpocząć kreślenie w AutoCADzie.

Zapisz  się na newsletter, w którym pisze do ciebie 1/2 w miesiącu. Tutaj możesz m.in. dowiedzieć się jako pierwsza o aktualnościach związanych z AutoCADem.

Obserwuj mój instagram bo tam też otrzymasz ode mnie cenną wiedzę na temat jak kreślić w AutoCADzie.

Jest to kurs dla osób zupełnie zielonych. Program, który prowadzi Ciebie od początku do zakończenia procesu tworzenia dokumentacji projektowej.

Spotykamy się on-line 2x w tygodniu lub 1x na dwugodzinnej lekcji na żywo.

Każde spotkanie jest nagrywane i możesz zawsze wrócić i powtórzyć materiał z lekcji.

Możesz ze mna współpracować i zlecić mi kreślenie rysunków technicznych w AutoCADzie.

 

Na spotkaniu odpowiem na Twoje pytania,dokładnie omówie jak wygląda indywidualne szkolenie z AutoCADa, kiedy jest najbliższy warsztat grupwy i jego program. Decyzję o współpracy ze mną podejmiesz po spotkaniu lub bezpośrednio na nim.

Nagrodzona praca dypolomowa

Praca magisterska z roku 2015 r., która otrzymała wyróżnienie w konkursie im. Profesora Jana Zachwatowicza na najlepsze prace dyplomowe-studenckie podejmujące problematykę ochrony dziedzictwa kulturowego w 2016 r.

Plansze przedstawione obok zostały wykonane w AutoCADzie na układach w formacie 100/70, część zdjęć zostały dodane jako odnośniki do pliku, zastosowałam wyskalowane rysunki w rzutniach. Więcej o tej metodzie przygotowywania projektu do druku możesz dowiedzieć się tutaj.

Pomysł na Panią od Autocada zrodził się:

Dzięki zdobytemu wykształceniu, ukończyłam architekturę i urbanistykę na bydgoskim Uniwersytecie.

Od 6 lat współpracuję przy graficznym sporządzaniu miejscowych planów zagospodarowania terenu (mpzp).

Miałam możliwość zdobyć doświadczenie przy opracowywaniu projektów architektoniczno-budowlanych wymagających pozwolenie na budowę.

Całkiem przypadkiem, blisko 7 lat temu uznałam, że będę dodatkowo pracować jako korepetytorka i uczyć AutoCADa. Dzięki szkoleniom indywidualnym odkryłam, że uczenie innych sprawia mi dużą satysfakcję.

Lubię się uczyć i zdobywać nową wiedzę i przekazywać ją Tobie, za co odpowiada moja mocna strona „uczenie się” Learner i „ ukierunkowanie” Focus z testu Gallupa.

Cenie w sobie rozwijanie innych, autonomie i niezależność w działaniach.