Kreślę i uczę kreślić w AutoCADzie.

Cześć!

Mam na imię Ewelina.

Uczę zupełnie zielonych jak ogarnąć techniczne zawiłości w maksymalnie prosty sposób z narzędziami, dzięki którym wykreślisz pierwszy rysunek.

Współpraca indywidualna

Jeżeli jesteś zainteresowana współpracą jeden na jeden i wypracowaniu rozwiązań opracowanych z myślą o Tobie, to mam dla Ciebie 2 propozycję współpracy.

2 miesięczny kurs kreślarski

Twórz projekt, równocześnie ucząc się Autocada

Jest to program dla osób zupełnie zielonych. Program, który prowadzi Ciebie od początku do zakończenia procesu tworzenia dokumentacji projektowej.

Opiera się na zbudowaniu zestawu rysunków, pracy na warstwach i wydruku w skali.

konsultacje autocad

intensywne 4 godziny dla twojego rysunku

Dla osób, które mają konkretne problemy i
sprecyzowane pytania odnoszące się do swojej pracy kreślarskiej.

Potrzebują informacji zwrotnej jak poprawnie korzystać z wybranych narzędzi.

Działaj już teraz…

ZAPISZ SIĘ

SPOTKANIE ZAPOZNAWCZE

Sprawdź dostępne terminy i zarezerwuj bezpłatne spotkanie zapoznawcze.

Rozmowa odbędzie się przez telefon lub Skype na której poznam Twoje potrzeby, opowiem jak mogę Ci pomóc i omówimy najdogodniejszą formę współpracy.

Czy zdajesz sobie sprawę…

Jak bardzo potrzebne są umiejętności wykonania rysunku technicznego wspomagając się  AutoCADem?

Jak bardzo podnosisz swoje kwalifikacje zawodowe na rynku pracy znając jego obsługę!

Zobacz co mówią inni

Gdy postanowiłam zacząć projektować w AutoCadzie szukałam szkolenia, które nauczy mnie jak to robić. Ponieważ pracuję na Macu, chciałam być przeszkolona w wersji na macOS. Nie mogłam znaleźć takiego szkolenia. Jedyne, co mi oferowano to AutoCAD w wersji na PC. Niestety takie szkolenie nie dawało mi swobody pracy – mój program wyglądał zupełnie inaczej. Wtedy trafiłam na Ewelinę – Bez wahania zgodziła się przeszkolić mnie i przygotować do dalszej pracy. Szkolenie było idealnie dopasowane do moich potrzeb, szybko, sprawnie i w miłej atmosferze. Najważniejsze jest to, że zyskałam pewność i swobodę pracy w nowym dla nie programie. Polecam!

Ania Andrearczyk

Architekt krajobrazu 

Instagram – Ogrodnia

Ewelina jest magnetyczną i cierpliwą osobą. Nasza współpraca pozwoliła mi rozwinąć się zawodowo w przyjaznej atmosferze indywidualnych spotkań.

Teraz już nie zastanawiam się nad kolorystyką elewacji na budowie, rysuję ją wystarczająco wcześniej w Autocadzie i przedstawiam dokładny projekt swoim klientom. Daje mi to możliwość wyprzedzenia jego pytań i pozwala mu podejmować szybsze decyzje a mi zaoszczędzić sporo czasu.

Grzegorz

Przedsiębiorca, właściciel firmy budowlanej

Jak szybko rysować w AutoCadzie

Jak szybko rysować w AutoCadzie

Projektantko, tworzysz, kreujesz, przelewasz pomysły kreślarskie z kartki papieru do AutoCADa. Wiesz, że estetyczny rysunek to dziś podstawa. Teorię rysunku technicznego masz w małym paluszku....

czytaj dalej