Szkoła Autocada dla architektów krajobrazu i wnętrz

Chcesz nauczyć się kreślić rysunki techniczne w AutoCADzie, aby uzyskać nowe kwalifikacje zawodowe i zdobyć nową pracę lub ulepszyć swój proces projektowy w pracowni.

W tym kursie poznasz narzędzia i metody kreślenia, które pozwolą Ci samodzielnie tworzyć projekty w maksymalnie prosty sposób. Zaoszczędzisz czas ucząc się pod okiem osoby, która pracuję w AutoCadzie już 15 lat.

Wspólna praca! W kameralnej grupie max. 15 osób!

To główne założenie tego kursu, pracujemy w formie warsztatowej. Przez cały okres trwania kursu masz moje indywidualne wsparcie, a także wsparcie innych uczestników.
Ruszamy na przełomie sierpnia/września 2022
Zapisując się na listę otrzymasz w pierwszej kolejności wszystkie niezbędne informacje o starcie sprzedaży.

Samodzielne uczenie się obsługi technicznych programów to jedno z najtrudniejszych zadań dla projektanta.

Poszukiwanie wiedzy, filmów instruktażowych dotyczących pracy w Autocadzie często zabiera dużo czasu, który możesz przeznaczyć na pracę twórczą.

„Chodzisz” po programie dłuższą drogą w poszukiwaniu konkretnych narzędzi, a możesz zrobić to o wiele szybciej, pod okiem doświadczonej osoby.

Dlatego, aby oszczędzać swój czas, warto skorzystać z kursu z moim osobistym wsparciem, który w pełni przygotuje Cię praktycznie do skutecznej pracy w AutoCadzie.

Czego się dowiesz:

Po ukończeniu tego kursu, będziesz samodzielnie:

Narzędzia

Tworzyć proste i złożone elementy projektu. Dobierać odpowiednie szerokości i rodzaje linii.

Mapy

Dodawać wyskalowane podkłady map do rysunku w formatach pdf i jpeg oraz dołączać mapy i inne rysunki w dwg.

Warstwy

Tworzyć nowe warstwy i skutecznie na nich pracować, aby przyspieszyć pracę z rysunkiem na różnych jego etapach.

Tekst i wymiarowanie

Wprowadzać spersonalizowane style tekstów i wymiarowania zgodne z Twoimi preferencjami graficznymi.

Bloki

Projektować indywidualne symbole oraz wstawiać te pobrane z ogólnodostępnych bibliotek.

Kreskowanie

Dobierać rodzaje kreskowania i wypełnienia w taki sposób, aby rysunek był estetyczny.

Szablon dwt

Ustawiać, tworzyć indywidualne szablony rysunkowe, które znacznie przyspieszą pracę z projektem już na jego początku.

Wydruk

Przygotowywać rysunki do druku na papierze w wybranej skali. Pokaże Ci jak ustawiać niestandardowe wymiary papieru np. wydłużone A3.

DLA KOGO

Czy ten kurs jest dla ciebie?

Dla kogo jest ten kurs?

Na kursie uczysz się od podstaw.

Jeśli chcesz poznać i nauczyć się obsługi nowego narzędzia pracy, które wykorzystasz przy sporządzaniu koncepcji i projektów wykonawczych, to ten kurs jest dla ciebie.

Dopiero rozpoczynasz przygodę z programem i chcesz usprawnić proces projektowy w AutoCAD-zie, to ten kurs jest dla ciebie.

Dla kogo nie jest ten kurs?

Jeśli chcesz nauczyć się zasad projektowania terenów zielonych oraz wnętrz, to ten kurs nie jest dla ciebie.

Nie nauczę cię tego w tym kursie.

Projektujesz w Autocadzie już od dłuższego czasu i uważasz, że dobrze sobie radzisz, to ten kurs nie jest dla ciebie. Zapytaj mnie o inną formę współpracy pisząc wiadomość.

Inni już zainwestowali

opinie

Byłam na etapie szukania pracy w pracowni u kogoś i wszystkie ogłoszenia zawierały punkt: znajomość autocada, a ja nie znałam tego programu, chciałam otworzyć sobie drzwi do rekrutacji. Dodatkowo postawiłam na swój rozwój i chciałam uzyskać nowe, przydatne umiejętności.

Nie miałam wątpliwości przed przystąpieniem do kursu, ale nasze spotkanie przed kursem, sprawiło, że poczułam się bardziej „jak w domu”.

Szczególnie zapadła mi w pamięć otwartość na kursantów, podejście do osób. To, że dawałaś swój czas w ograniczonych, ale fleksi ramach. Że byłaś dostępna dla nas w czasie kursu prawie non stop, odpowiadałaś na nasze potrzeby.

Komu polecam kurs? Każdemu kto potrzebuje wsparcia w nauce cada. Ponieważ dostaje się tu naprawdę garść tego co ważne dla zawodu architekta krajobrazu. Jestem wege, ale się mówi, że samo mięcho było na kursie, także potwierdzam, że tu też było samo mięcho.

Paulina Gralewska

architektka krajobrazu, USŁUGA: uczestniczka grupowego szkolenia z podstaw Autocada dla architektów krajobrazu

Cenię Ewelinę za profesjonalizm, zaangażowanie i ciepłą, przyjazną atmosferę. Zawartość kursu była dopasowana do moich potrzeb i umiejętności. Uczyłam się dokładnie tego, czego potrzebowałam się nauczyć, bez zbędnych treści. Jeśli miałam dodatkowe pytania czy trudności, Ewelina je wszystkie cierpliwie wyjaśniała i zamieszczała dodatkowe materiały. Lekcje z Eweliną sprawiały mi olbrzymią frajdę – serio!

Jeszcze przed zakończeniem kursu mogłam wdrożyć świeżo zdobytą wiedzę w czyn, projektując kuchnię na wymiar. Wykonałam o wiele bardziej profesjonalne i atrakcyjne wizualnie rysunki.

Polecam bez wahania, sama z chęcią kiedyś wrócę po dodatkową porcję wiedzy lub na konsultacje

Ewelina

homestagerka, projektantka wnętrz

 

Wyczuwalna autentyczność i profesjonalizm w podejściu do szkolenia kursantów. Odpowiedź na każde pytanie. Umiejętność przekazywania wiedzy. Dokładność.

Mimo dużej wiedzy duża skromność i życzliwość Eweliny w podejściu do adeptów. Precyzyjne przekazywanie wiedzy. Bardzo dobra organizacja zajęć. Otwartość na zagadnienia omawiane na kursie. Idealne dopasowanie kursu do indywidualnych potrzeb. Miła atmosfera.

Małgorzata Salwowska

pracownik administracji publicznej - gospodarka przestrzenna

Dzięki szkoleniu nie boję się wejść w ustawienia warstw, bo wiem gdzie co i jak. Już przećwiczone na jednym malutkim projekcie. Lepszej nauczycielki nie znajdziecie.

Po lekcjach z Eweliną będziecie śmigać w AutoCadzie.

Prosty język przy trudnej tematyce. Spokój i opanowanie. Brak pośpiechu.

Joanna

arch. krajobrazu

Ewelina Kubanek

KIM JESTEM?

Nazywam się Ewelina Kubanek. W AutoCADzie pracuję juz ponad 15 lat.
Jestem edukatorką i soloprenerką. Prowadzę kursy indywidualne i szkolenia grupowe z podstaw AutoCADa.
Architektom wnętrz i krajobrazu  pomagam wspierać ich rozwój w technicznym opracowywaniu dokumentacji projektowej; osobom, które zmieniają pracę zdobyć nowe kwalifikacje; studentom kierunków technicznych rozpocząć projektowanie w technice cad.
Z wykształcenia jestem architektem, ukończyłam Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy na kierunku architektura i urbanistyka. Obecnie współpracuję przy sporządzaniu miejscowych planów zagospodarowania terenu.