Super, że jesteś!

Nazywam się Ewelina Kubanek, jestem edukatorką programu AutoCAD.

Pomagam w tworzeniu technicznych dokumentacji projektowych.

Uczę jak kreślić projekty wnętrz, rzuty, przekroje archtektoniczno-budowlane oraz plany zagospodarowania, tak abyś mogła zdobyć nową pracę, zaliczyć zadanie semestralne na studiach lub zacząć samodzielnie rysować projekty dla klientów.

INFORMATOR O AUTOCADZIE

Nie masz programu w którym chcesz rysować dokumentacje techniczne?

Ciągle myślisz, skąd pobrać program i czy się sprawdzi?

Pobierz informator który pomoże ci ocenić która wersja AutoCADa jest dla ciebie.

Z informatora dowiesz się:

> jakie są wymagania sprzetowe,

> skąd pobrać bezpłatne wersje testowe,

> jak zainstalować program,

> gdzie kupić,

> porównasz funkcje programów.

Opinie kursantów

Gdy postanowiłam zacząć projektować w AutoCadzie szukałam szkolenia, które nauczy mnie jak to robić. Ponieważ pracuję na Macu, chciałam być przeszkolona w wersji na macOS. Nie mogłam znaleźć takiego szkolenia. Jedyne, co mi oferowano to AutoCAD w wersji na PC. Niestety takie szkolenie nie dawało mi swobody pracy – mój program wyglądał zupełnie inaczej. Wtedy trafiłam na Ewelinę – Bez wahania zgodziła się przeszkolić mnie i przygotować do dalszej pracy. Szkolenie było idealnie dopasowane do moich potrzeb, szybko, sprawnie i w miłej atmosferze. Najważniejsze jest to, że zyskałam pewność i swobodę pracy w nowym dla nie programie. Polecam!

Ania Andrearczyk

Architekt krajobrazu 

Instagram – Ogrodnia

Ewelina jest magnetyczną i cierpliwą osobą. Nasza współpraca pozwoliła mi rozwinąć się zawodowo w przyjaznej atmosferze indywidualnych spotkań.

Teraz już nie zastanawiam się nad kolorystyką elewacji na budowie, rysuję ją wystarczająco wcześniej w Autocadzie i przedstawiam dokładny projekt swoim klientom. Daje mi to możliwość wyprzedzenia jego pytań i pozwala mu podejmować szybsze decyzje a mi zaoszczędzić sporo czasu.

Grzegorz

Przedsiębiorca, właściciel firmy budowlanej