Aktualności

Cieszę się, że tu jesteś i że chcesz rozwijac swój warsztat kreślarski w AutoCadzie z moim wsparciem.

Znajdziesz tutaj informacje o najbliższych wydarzeniach, planowanych szkoleniach oraz promocjach produktów.

Dołącz do zadowolonych kursantek i kursantów i zaplanuj swoją naukę AutoCADa.

CZERWIEC

Szkoła letnia podstaw AutoCADa sierpień/wrzesień 2022

Od totalnych podstaw po wydruk w skali. Szkoła dla projektantów z branży: architektura, budownictwo, wnętrza.

Dla tych, co chcą nauczyć się obsługi nowego narzędzia pracy do wykonywania dokumentacji projektowych w technice CAD.

Zapisz się pisząc do mnie wiadomość na kontakt@paniodautocada.pl

Otrzymasz w pierwszej kolejności informacje o możliwości zakupu.

Data: sierpień/wrzesień

Godz. w przygotowaniu

Czas trwania: 16 h

Niższa cena od 1 do 30 czerwca.

Inni już zainwestowali

opinie

 

 

Kurs przygotowany jest bardzo profesjonalnie i w taki sposób, aby nawet osoba niemająca zielonego pojęcia o programie była w stanie opanować wszystkie niezbędne zagadnienia przy tworzeniu konkretnego projektu.

Na indywidualnym kursie od podstaw otrzymałam znacznie więcej niż oczekiwałam a teraz jestem w stanie stworzyć rysunek techniczny od pierwszej linii do ustawień wydruku.

Ewelina kładzie duży nacisk na estetykę, porządek kreślenia i pilnowanie warstw dzięki temu nauczyłam się świadomie planować poszczególne etapy rysunku, który łatwo korygować i przekształcać w dowolnym momencie.

Nową umiejętność wykorzystam do poszukiwania pracy, którą będę wykonywać z przyjemnością.

Anna Wyrzucka

Inżynierka, , kier. Inżynieria środowiska

Cenię Ewelinę za profesjonalizm, zaangażowanie i ciepłą, przyjazną atmosferę. Zawartość kursu była dopasowana do moich potrzeb i umiejętności. Uczyłam się dokładnie tego, czego potrzebowałam się nauczyć, bez zbędnych treści. Jeśli miałam dodatkowe pytania czy trudności, Ewelina je wszystkie cierpliwie wyjaśniała i zamieszczała dodatkowe materiały. Lekcje z Eweliną sprawiały mi olbrzymią frajdę – serio!

Jeszcze przed zakończeniem kursu mogłam wdrożyć świeżo zdobytą wiedzę w czyn, projektując kuchnię na wymiar. Wykonałam o wiele bardziej profesjonalne i atrakcyjne wizualnie rysunki.

Polecam bez wahania, sama z chęcią kiedyś wrócę po dodatkową porcję wiedzy lub na konsultacje

Ewelina

homestagerka, projektantka wnętrz

Teraz moje rysunki w cadzie wyglądają zupełnie inaczej.Jest w nich porządek, warstwy, które pilnuję.Naprawdę nie spodziewałem się, że po warsztatach będę tak świadomy tego programu. Nie mogę już się doczekać kolejnych!

Mateusz

student kierunek budownictwo, Politechnika Bydgoska

 

Wyczuwalna autentyczność i profesjonalizm w podejściu do szkolenia kursantów. Odpowiedź na każde pytanie. Umiejętność przekazywania wiedzy. Dokładność.

Mimo dużej wiedzy duża skromność i życzliwość Eweliny w podejściu do adeptów. Precyzyjne przekazywanie wiedzy. Bardzo dobra organizacja zajęć. Otwartość na zagadnienia omawiane na kursie. Idealne dopasowanie kursu do indywidualnych potrzeb. Miła atmosfera.

Małgorzata Salwowska

pracownik administracji publicznej - gospodarka przestrzenna

Dzięki szkoleniu nie boję się wejść w ustawienia warstw, bo wiem gdzie co i jak. Już przećwiczone na jednym malutkim projekcie. Lepszej nauczycielki nie znajdziecie.

Po lekcjach z Eweliną będziecie śmigać w AutoCadzie.

Prosty język przy trudnej tematyce. Spokój i opanowanie. Brak pośpiechu.

Joanna

arch. krajobrazu

Ewelina świetnie przygotowała się do naszej lekcji. Zrobiło to na mnie ogromne wrażenie. Poza tym nie patrzyła na zegarek, chciała dać mi 100 % materiału który dla mnie przygotowała.

Nie zastanawiajcie się ani minuty dłużej. Ewelina to kompetentna i dobrze zorganizowana osoba. Na pewno odniesiecie mnóstwo praktycznych umiejętności z jej zajęć. Kiedy czegoś nie zrozumiałam, cierpliwie mi powtarzała, odpowiadała na pytania które nie nawiązywały stricte do lekcji. Cudowna osoba. Polecam.

Dorota Kis

arch. krajobrazu , @zielony.architekt